DrewDar
Przybyłek
Targoński

Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-11-15
USD
3.8848
-0.42%
EUR
4.2807
-0.25%
CHF
3.9206
-0.75%
GBP
5.0014
-0.23%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

  • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

    Czytaj więcej...

     
  • super ziomki 8)

    Czytaj więcej...

     
  • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

    Czytaj więcej...

     
  • Wszystkiego najlepszego.

    Czytaj więcej...

     
  • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

    Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_pink_blink.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Kaczkan HURAGAN CUP 2016

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

13 pilka1Turniej Halowej Piłki Nożnej Dla Dzieci z rocz.2005 i mł. O Puchar Prezesa MKS Kaczkan Huragan Morąg Adama Krawczyka
zapraszamy sympatyków piłki nożnej do oglądania zawodów piłkarskich. Hala sportowa Gm nr.1 w Morągu ul.Mickiewicza 25 | 16.01.2016r (sobota) godz. 9.00-16.00

W turnieju udział wezmą:

Grupa A

UKS Frendo Dywity
Polonia Pasłęk
Sokół Ostróda
Naki II Olsztyn
Huragan I Morąg

 

Grupa B

Czereś  Sport Olsztyn
DKS Dobre Miasto 
ESP Elbląg
Naki I Olsztyn
Huragan II Morąg


Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym”

FAZA GRUPOWA

1 Grupa A 9.00 Huragan I Morąg - Polonia Pasłęk
2 Grupa B 9.12 Huragan II Morąg - DKS Dobre Miasto
3 Grupa A 9.24 Sokół Ostróda - Naki II Olsztyn
4 Grupa B 9.36 ESP Elbląg - Naki I Olsztyn
5 Grupa A 9.48 UKS Frendo Dywity - Huragan I Morąg
6 Grupa B 10.00 Czereś Sport Olsztyn - Huragan II Morąg
7 Grupa A 10.12 Polonia Pasłęk - Sokół Ostróda
8 Grupa B 10.24 DKS Dobre Miasto - ESP Elbląg
9 Grupa A 10.36 UKS Frendo Dywity Naki II Olsztyn
10 Grupa B 10.48 Czereś Sport Olsztyn Naki I Olsztyn
11 Grupa A 11.00 Huragan I Morąg Sokół Ostróda
12 Grupa B 11.12 Huragan II Morąg ESP Elbląg
13 Grupa A 11.24 Naki II Olsztyn Polonia Pasłęk
14 Grupa B 11.36 Naki I Olsztyn DKS Dobre Miasto
15 Grupa A 11.48 UKS Frendo Dywity Sokół Ostróda
16 Grupa B 12.00 Czereś Sport Olsztyn ESP Elbląg
17 Grupa A 12.12 Naki II Olsztyn Huragan I Morąg
18 Grupa B 12.24 Naki I Olsztyn Huragan II Morąg
19 Grupa A 12.36 UKS Frendo Dywity Polonia Pasłęk
20 Grupa B 12.48 Czereś Sport Olsztyn DKS Dobre Miasto

Faza finałowa

od 13.00 do 16.15.45
16.00 Zakończenie

Skład Drużyny huragan I
A.Zawadzki (kpt), A.Węgrzyn, H.Kowalski, M.Słoma, Ł.Romaszko, P.Michalski, O.Nadolski, P.Zych, M.Mazurek, A.Januszkiewicz
Skład Drużyny Huragan II :
K.Stefański (kpt), R.Gotówka, K.Klejment , S.Drymuch, D.Soroka, S.Mendyka, K.Szpakowski, D.Cychylik, O.Ged, O.Langowski

 

13 pilka

 

13 pilka1

 

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda

Pożyczka
Matcom
KJmeble