Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

• Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

• super ziomki 8)

• Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

• Wszystkiego najlepszego.

• O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

kaczkan 0008W dniu 16.01.2016r w hali Gimnazjum nr.1 w Morągu odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS Kaczkan Huragan Morąg Adama Krawczyka dla dzieci z rocznika 2005. W zawodach udział wzięło dziesięć drużyn z Olsztyna, Ostródy, Pasłęka, Morąga, Elbląga, Dobrego Miasta i Dywit.

Zespoły zostały przydzielone do dwóch grup. W grupach mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Następnie po cztery najlepsze drużyny zagrały w fazie pucharowej a zespoły, które zajęły piąte lokaty w swoich grupach zawalczyły bezpośrednio o miejsce dziewiąte. W swoich grupach dominowały zespoły: UKS Frendo Dywity (10pkt w grupie B) i Huragan II Morąg (z kompletem punktów 12 w grupie A). W finale świetnie dysponowana ekipa z Dywit w rzutach karnych wygrywa z Polonią Pasłęk czym triumfuje w całym turnieju. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Huraganu II Morąg, która również w karnych pokonuje Naki I Olsztyn. Ponadto Huragan II Morąg podczas całego turnieju w regulaminowym czasie gry nie stracił żadnej bramki natomiast strzelił ich najwięcej. Tak więc statuetki i nagrody trafiły do naszych dwóch zawodników w kat. najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec. Niestety niefart w rzutach karnych z Polonią Pasłęk zniwelował nadzieje na najwyższe miejsce na podium. Natomiast druga drużyna (czyli Huragan I), z fazy grupowej wyszła z 3 miejsca z 5pkt a ostatecznie zajęła 8 miejsce tym samym poprawiając swoją pozycje o 2 oczka w stosunku do roku ubiegłego.

Skład Drużyny huragan I
A.Zawadzki , A.Węgrzyn, H.Kowalski, M.Słoma, P.Michalski, O.Nadolski, P.Zych (kp), M.Mazurek, O.Rędzia, K.Braig, M.Mazurek, K.Woronko, S.Stefański,

Skład Drużyny Huragan II :
K.Stefański (kpt), R.Gotówka, K.Klejment, S.Drymuch, D.Soroka, S.Mendyka, K.Szpakowski, D.Cychylik, O.Ged, O.Langowski

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.UKS Frendo Dywity
2.Polonia Pasłęk
3.Kaczkan Huragan II Morąg
4.Naki I Olsztyn
5.Naki II Olsztyn
6.DKS Dobre Miasto
7.Czereś Sport Olsztyn
8.Huragan I Morąg
9.ESP Elbląg
10.Sokół Ostróda

Zwycięzca Turnieju UKS Frendo Dywity: S.Nowakowski, A.Stomski, K.Jasiński, M.Pik, M.Król, K.Lewandowski, I.Kuźnicki, J.Jaworski, M.Sieluk, S.Kucharzewski, A.Kopeć

Najlepszy Strzelec: Remigiusz Gotówko 5 goli (Huragan II Morąg)
Najlepszy Bramkarz: Kacper Klejment (Huragan II Morąg)
Najlepszy Zawodnik: Szymon Kucharzewski (UKS Frendo Dywity)
Wyróżnienie: Oliwia Kilian (Polonia Pasłęk)

Za udział w turnieju każda z drużyn otrzymała puchar, wszyscy zawodnicy uczestniczący w turnieju otrzymali pamiątkowe medale, natomiast dla najlepszych i wyróżnionych zawodników dodatkowo zostały wręczone statuetki i upominki.

Organizator: Kaczkan Huragan Morąg, K.Szpakowski, Jacek Kucharski oraz Marek Brędowski.