Dragun
Schronisko
Clean

Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-11-20
USD
3.8792
0.02%
EUR
4.2917
-0.03%
CHF
3.9126
0.03%
GBP
5.0081
-0.31%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

  Czytaj więcej...

   
 • super ziomki 8)

  Czytaj więcej...

   
 • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

  Czytaj więcej...

   
 • Wszystkiego najlepszego.

  Czytaj więcej...

   
 • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_pink_blink.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

W klubie Huragan trenujesz i dobrze się czujesz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

05 huragan icoNa zakończenie wakacji a jednocześnie na rozpoczęcie nowego sezonu piłkarskiego dla grup młodzieżowych , Miejski Klub Sportowy Kaczkan Huragan Morąg wspólnie z firmą CSK Animator Katarzyny Królak zorganizował w dniu 31.08.2019 na Stadionie Miejskim w Morągu Rodzinny II Piknik Sportowo-Rekreacyjny pod hasłem " Trenujesz i dobrze się czujesz" w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych i Przeciwdziałaniu Narkomanii .

W tym dniu pogoda była idealna co przełożyło się na dużą frekwencję. Piknik w formie sportowej integrował środowisko piłkarskie z mieszkańcami Gminy Morąg. Na piknik przybyły całe rodziny ,dzieci i rodzice podczas 5 godzinnego festynu uczestniczyli w różnych konkurencjach ( strzały piłką do celu, biegi z przeszkodami, konkurencje bieżne, turbo kozak oraz mecze miedzy innymi dzieci przeciwko rodzicom) . W trakcie festynu odwiedzili uczestników strażacy dwoma wozami strażackimi z Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Morąg. Najmłodsi bawili się klockami oraz puszczali mydlane bańki i korzystali z malowania twarzy wykonywanych przez zawodowych animatorów .

Następnie poszczególne roczniki mierzyły się na boisku piłkarskim w mini grach , mecze były bardzo emocjonujące i przyniosły wiele satysfakcji i radości wszystkim dzieciom i rodzicom ,którzy uczestniczyli w tych rozgrywkach oraz je obserwowali. Podczas pikniku można było zaobserwować profesjonalny trening piłkarzy uczestniczących w rozgrywkach mistrzowskich III Ligi. Na zakończenie treningu rozegrany został mecz drużyny młodzieżowej trampkarza przeciwko drużynie trzecioligowej. Ponadto dzieci korzystały z dwóch profesjonalnych trampolin oraz chyba z najatrakcyjniejszej zabawy czyli jazdy na czterokołowych bezsilnikowych gokartach.
Na koniec pikniku odbyło się podsumowanie oraz wręczenie uczestnikom pamiątkowych medali , dyplomów oraz upominków. Podczas trwającego pikniku można było skosztować samemu upieczonej na ognisku kiełbaski jak również ugasić pragnienie wodą czy tez napojami oraz delektować się zdrowymi owocami a także słodkimi przekąskami. Piknik sportowo-rekreacyjny " Trenujesz i dobrze się czujesz " został odebrany bardzo pozytywnie przez mieszkańców Gminy Morąg i z pewnością będzie to cykliczna impreza , która świetnie wpływa na relacje mieszkańców Morąga oraz wzmacnia więzi emocjonalne dziecka z rodziną poprzez stwarzanie okazji do wspólnego aktywnego spędzania czasu rodziców
z dziećmi
. Do zobaczenia za rok!

Zadanie zostało współfinansowane ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych i Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda