Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2018-12-10
USD
3.7600
-0.25%
EUR
4.2911
0.15%
CHF
3.7996
0.19%
GBP
4.7852
-0.48%

Warto odwiedzić

olx logo
next jobs
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Nie obchodzi mnie szpital w Ostródzie , tylko nasz w Morągu .zamknięta pediatria , szpital wypadł ...

  Czytaj więcej...

   
 • To miał być popis erudycji i elokwencji chyba.... a wyszedł popis ignorancji.

  Czytaj więcej...

   
 • Kandyduję do Sejmiku Województwa. Dla mnie ważne jest, że mam 3 dzieci i pracuję zarówno w firmie jak ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czy ten artykul jest sponsorowany?? Zreszta jak kazdy artykul. Byle szukać dziury w calym. Takie Pana ...

  Czytaj więcej...

   
 • Komentarz rzeczywistości tyleż ciekawy co merytoryczny, wcale znaczy. Wbrew tenu co wypisuje Pan ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 01-banner_gminamorag.jpg 01-banner_kur.jpg 02-banner_widzimisie.jpg 03-banner_euromax.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Huragan Morąg

Kaczkan Huragan Morąg niezmiennie w III lidze!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganZarząd Miejskiego Klubu Sportowego Kaczkan Huragan Morąg pragnie poinformować wszystkich kibiców, że drużyna seniorów przystąpi niezmiennie do rozgrywek III ligi.

Chciałbym na samym początku zdementować pojawiające się od jakiegoś czasu plotki o nieprzystąpieniu naszego zespołu do rozgrywek III ligi - wyjaśnia Prezes Zarządu Adam Krawczyk. Poprzedni sezon pokazał, że mamy potencjał, by rywalizować z najlepszymi a kierunek, który obraliśmy jako klub, jest właściwy i chcemy to oczywiście kontynuować.

Rozgrywki WMZPN w kat.Żak (rocznik 2009 i 2010)

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

19 pilka3Nie tylko seniorzy w Morągu grają w piłkę nożną ale też młodzi pasjonaci piłki nożnej Kaczkana Huraganu Morąg w ramach rozgrywek WMZPN w kategorii Żak (dzieci siedmio i ośmioletnie). Właśnie Żaczki z Huraganu w pogodną jesienną środę 18.10.2017r udały się do Ornety by rywalizować z rówieśnikami z Polonii Pasłęk II, Polonii Pasłęk III i z gospodarzem Błękitnymi Orneta w ramach rozgrywek turniejowych ŻAKA.

Kaczkan Huragan przerwał zwycięską serię Widzewa Łódź

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW spotkaniu 8. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg zremisował na własnym boisku z Widzewem Łódź 1:1 (0:0). Zgodnie z przewidywaniami sobotni szlagier zgromadził na morąskim obiekcie rekordową w tym sezonie frekwencję. Oba zespoły zaczęły spotkanie z dużym respektem dla przeciwnika dlatego w pierwszych minutach nic specjalnego nie działo się. Trybuny, a zwłaszcza ta łódzka część, ożywiły się w 22. minucie, kiedy to wychodzący za pole karne Mateusz Lawrenc za krótko wybił piłkę. Ta trafiła pod nogi Daniela Świderskiego, który zamiast lobować uderzył piłkę po ziemi i nasz bramkarz nie miał kłopotów z jej wyłapaniem. W odpowiedzi w 25. minucie Mateusz Bogdanowicz zerwał się lewą stroną i gdy wbiegał w pole karne, oddał kompletnie nieudany strzał.

Kaczkan Huragan pewnie wygrywa w Sieradzu.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganKaczkan Huragan zagrał w dalekim Sieradzu bardzo dobre zawody i pewnie pokonał miejscową Wartę 2:0. Nie zrobiła na naszych zawodnikach żadnego wrażenia duża odległość, którą musieli przebyć na mecz. Ponad 400 kilometrów miało znaczenie tylko w pierwszych 10 minutach. Były to minuty rozpoznawcze, w których piłkarze Kaczkana Huraganu zaczynali dopiero wchodzić na wysokie obroty. Nikt z miejscowych kibiców nie myślał że zespół z Morąga będzie tak mocno dominował na boisku. 0:2 to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy. Od 15 minuty morążanie panowali na boisku.

Kaczkan Huragan Morąg znów lepszy w derbach powiatu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganMimo przegranego spotkania w Tomaszowie Mazowieckim, nasz szkoleniowiec postawił na tą samą jedenastkę wyjściową i trzeba przyznać, że oglądaliśmy zupełnie odmienioną drużynę niż tą, którą oglądaliśmy półtora tygodnia temu z ŁKS Łomża. Morążanie mocno weszli w ten mecz, bowiem już w 1. minucie Joao Augusto otrzymał podanie od Michała Bartkowskiego, ale jego strzał broni Maciej Bąbel. W 6. minucie bramkarz Sokoła był już bezradny wobec strzału Joao Augusto. Rzut wolny wykonywał Adrian Grabowski i najniższy w polu karnym brazylijski napastnik Kaczkana Huraganu, strzałem z głowy pokonuje Macieja Bąbla.

Rezerwy przegrywają w Pucharze Polski w skandalicznych okolicznościach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW spotkaniu rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski rozegranym w Rychlikach miejscowa Victoria pokonała rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg 2:1 (0:1).W spotkaniu rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski rozegranym w Rychlikach miejscowa Victoria pokonała rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg 2:1 (0:1).
Rezerwy pojechały do Rychlik w bardzo okrojonym składzie bez Segina, Podgórskiego, Kupra, Krysiaka, Sinoradzkiego, Skopa, Gurgielewicza. W bramce zagrał nowy bramkarz Łukasz Kur, który miał sporą przerwę w grze, ale mimo to zagrał dobre zawody. Mimo licznych osłabień w 15. minucie objęliśmy prowadzenie a bramkę strzelił Piotrek Gębala po asyście Dawida Wiśniewskiego.

Jakub Lipka zostaje, natomiast Paweł Podhorodecki odchodzi z naszego klubu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganTo były dwie ostatnie niewiadome w kontekście odejść z naszego zespołu. Obaj zawodnicy mają swoje firmy i ciężko było im godzić grę w piłkę z obowiązkami zawodowymi. Ostatecznie Jakub Lipka zdecydował się pomóc naszej drużynie w następnym sezonie, natomiast Paweł postanowił się skupić na swojej pracy. Pawłowi dziękujemy za dwa sezony spędzone w naszym zespole.To były dwie ostatnie niewiadome w kontekście odejść z naszego zespołu.

Sokół Ostróda zatrzymany. Kolejne derby dla Huraganu!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW meczu 26. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg pokonał w meczu wyjazdowym Sokoła Ostróda 2:0 (0:0). Po serii meczów bez porażki w końcu gorzką pigułkę musieli przełknąć gracze ostródzkiego Sokoła. Rozgoryczenie w Ostródzie jest o tyle większe, że licznik 13 kolejnych nieprzegranych spotkań został zatrzymany przez odwiecznego rywala zza miedzy - drużynę Kaczkana Huraganu Morąg.

Kaczkan Huragan Morąg - Cenny remis z liderem

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW meczu 22. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg zremisował na własnym boisku z ŁKS Łódź 1:1 (1:1). Oba zespoły przystąpiły do sobotniego spotkania osłabione. Drużyna ŁKS-u, o czym wcześniej pisaliśmy, zagrała bez Radionova (kontuzja) oraz Pyciaka (kartki). W drużynie Huraganu zabrakło Galika (sprawy zawodowe) oraz Kopruckiego, który wypadł ze składu w ostatniej chwili. Być może te absencje a zwłaszcza brak kreatywnych graczy: Galika i Radionowa spowodowały, że mecz nie stał na bardzo wysokim poziomie, dużo było rwanych i nieprzygotowanych akcji a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo.

Kaczkan Huragan Morąg: Rundę rewanżową zaczynamy od zwycięstwa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW spotkaniu inaugurującym rundę rewanżową 3 ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg pokonał Ursusa Warszawa 1:0 (1:0). W porównaniu z meczem w Ząbkach w kadrze Huraganu zaszły dwie zmiany. Obowiązki służbowe zatrzymały Radka Stefanowicza, natomiast Mateusz Bogdanowicz nabawił się urazu na jednym z treningów (naciągnięty mięsień czworogłowy uda) i zastąpił go w wyjściowej jedenastce Jakub Lipka.

Kaczkan Huragan Morąg tuż za podium!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

16 kaczkan7W dniu 13.03.2016 w Lidzbarku Warmińskim na dużej hali sportowej odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2008 Polonia Cup 2016. W zawodach uczestniczyło 12 drużyn, wstępnie podzielonych na 3 grupy po 4 zespoły. Mecze grupowe rozgrywane systemem każdy z każdym po 10min. Nasza drużyna z 4pkt zajęła 3 miejsce (1 zw z Polonią III 5-0, 1 rem z Reszel 0-0,1 por Korsze 0-1) i żeby uczestniczyć w dalszej walce o lepsze miejsca musiała pokonać swoich rywali w grupie barażowej.

Kalendarz

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda

Ekotusz
Loft 12
KJmeble