Jopek
Jurkowski
Leocenter

Dzisiaj dyżur pełni

dyzury aptek

No. 1

pl. Jana Pawła II 3

Morąg archiwalny

Sonda

Gdzie bawicie się w Sylwestra?

w domu - 32.3%
u znajomych - 4.8%
na balu - 12.9%
za granicą - 1.6%
31 pracuję - 8.1%
przy ratuszu - 30.6%
nie świętuję - 6.5%

Głosów ogółem: 62

Kursy walut

«
»
NBP
2018-01-17
USD
3.4109
-0.24%
EUR
4.1739
-0.21%
CHF
3.5398
-0.08%
GBP
4.7051
-0.02%

Warto odwiedzić

olx logo
next jobs
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Co tam Panie na Morągu

Brak wiadomości na czacie

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Super impreza. Następnym razem będzie lepiej z czasem. Trasa mega szybka.

  Czytaj więcej...

   
 • Świetna inicjatywa , gratulacje dla nauczycieli - Historia jaka by nie była powinna być znana młodzieży ...

  Czytaj więcej...

   
 • Bardzo czekam na kolejne felietony. Okres historyczny o którym np. nasze muzeum zupełnie nie informuje ...

  Czytaj więcej...

   
 • Z podziękowaniem za wiedzę. Prosimy więcej.

  Czytaj więcej...

   
 • Patrząc na te ryciny , oraz czytając opis mam wrażenie , że poziom rozwoju tych plemion w żadnym ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_coyote.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Sport

Rozgrywki WMZPN w kat.Żak (rocznik 2009 i 2010)

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

19 pilka3Nie tylko seniorzy w Morągu grają w piłkę nożną ale też młodzi pasjonaci piłki nożnej Kaczkana Huraganu Morąg w ramach rozgrywek WMZPN w kategorii Żak (dzieci siedmio i ośmioletnie). Właśnie Żaczki z Huraganu w pogodną jesienną środę 18.10.2017r udały się do Ornety by rywalizować z rówieśnikami z Polonii Pasłęk II, Polonii Pasłęk III i z gospodarzem Błękitnymi Orneta w ramach rozgrywek turniejowych ŻAKA.

Kaczkan Huragan przerwał zwycięską serię Widzewa Łódź

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW spotkaniu 8. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg zremisował na własnym boisku z Widzewem Łódź 1:1 (0:0). Zgodnie z przewidywaniami sobotni szlagier zgromadził na morąskim obiekcie rekordową w tym sezonie frekwencję. Oba zespoły zaczęły spotkanie z dużym respektem dla przeciwnika dlatego w pierwszych minutach nic specjalnego nie działo się. Trybuny, a zwłaszcza ta łódzka część, ożywiły się w 22. minucie, kiedy to wychodzący za pole karne Mateusz Lawrenc za krótko wybił piłkę. Ta trafiła pod nogi Daniela Świderskiego, który zamiast lobować uderzył piłkę po ziemi i nasz bramkarz nie miał kłopotów z jej wyłapaniem. W odpowiedzi w 25. minucie Mateusz Bogdanowicz zerwał się lewą stroną i gdy wbiegał w pole karne, oddał kompletnie nieudany strzał.

Kaczkan Huragan pewnie wygrywa w Sieradzu.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganKaczkan Huragan zagrał w dalekim Sieradzu bardzo dobre zawody i pewnie pokonał miejscową Wartę 2:0. Nie zrobiła na naszych zawodnikach żadnego wrażenia duża odległość, którą musieli przebyć na mecz. Ponad 400 kilometrów miało znaczenie tylko w pierwszych 10 minutach. Były to minuty rozpoznawcze, w których piłkarze Kaczkana Huraganu zaczynali dopiero wchodzić na wysokie obroty. Nikt z miejscowych kibiców nie myślał że zespół z Morąga będzie tak mocno dominował na boisku. 0:2 to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy. Od 15 minuty morążanie panowali na boisku.

Kaczkan Huragan Morąg znów lepszy w derbach powiatu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganMimo przegranego spotkania w Tomaszowie Mazowieckim, nasz szkoleniowiec postawił na tą samą jedenastkę wyjściową i trzeba przyznać, że oglądaliśmy zupełnie odmienioną drużynę niż tą, którą oglądaliśmy półtora tygodnia temu z ŁKS Łomża. Morążanie mocno weszli w ten mecz, bowiem już w 1. minucie Joao Augusto otrzymał podanie od Michała Bartkowskiego, ale jego strzał broni Maciej Bąbel. W 6. minucie bramkarz Sokoła był już bezradny wobec strzału Joao Augusto. Rzut wolny wykonywał Adrian Grabowski i najniższy w polu karnym brazylijski napastnik Kaczkana Huraganu, strzałem z głowy pokonuje Macieja Bąbla.

Rezerwy przegrywają w Pucharze Polski w skandalicznych okolicznościach

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW spotkaniu rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski rozegranym w Rychlikach miejscowa Victoria pokonała rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg 2:1 (0:1).W spotkaniu rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski rozegranym w Rychlikach miejscowa Victoria pokonała rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg 2:1 (0:1).
Rezerwy pojechały do Rychlik w bardzo okrojonym składzie bez Segina, Podgórskiego, Kupra, Krysiaka, Sinoradzkiego, Skopa, Gurgielewicza. W bramce zagrał nowy bramkarz Łukasz Kur, który miał sporą przerwę w grze, ale mimo to zagrał dobre zawody. Mimo licznych osłabień w 15. minucie objęliśmy prowadzenie a bramkę strzelił Piotrek Gębala po asyście Dawida Wiśniewskiego.

Jakub Lipka zostaje, natomiast Paweł Podhorodecki odchodzi z naszego klubu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganTo były dwie ostatnie niewiadome w kontekście odejść z naszego zespołu. Obaj zawodnicy mają swoje firmy i ciężko było im godzić grę w piłkę z obowiązkami zawodowymi. Ostatecznie Jakub Lipka zdecydował się pomóc naszej drużynie w następnym sezonie, natomiast Paweł postanowił się skupić na swojej pracy. Pawłowi dziękujemy za dwa sezony spędzone w naszym zespole.To były dwie ostatnie niewiadome w kontekście odejść z naszego zespołu.

Sokół Ostróda zatrzymany. Kolejne derby dla Huraganu!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW meczu 26. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg pokonał w meczu wyjazdowym Sokoła Ostróda 2:0 (0:0). Po serii meczów bez porażki w końcu gorzką pigułkę musieli przełknąć gracze ostródzkiego Sokoła. Rozgoryczenie w Ostródzie jest o tyle większe, że licznik 13 kolejnych nieprzegranych spotkań został zatrzymany przez odwiecznego rywala zza miedzy - drużynę Kaczkana Huraganu Morąg.

Kaczkan Huragan Morąg - Cenny remis z liderem

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW meczu 22. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg zremisował na własnym boisku z ŁKS Łódź 1:1 (1:1). Oba zespoły przystąpiły do sobotniego spotkania osłabione. Drużyna ŁKS-u, o czym wcześniej pisaliśmy, zagrała bez Radionova (kontuzja) oraz Pyciaka (kartki). W drużynie Huraganu zabrakło Galika (sprawy zawodowe) oraz Kopruckiego, który wypadł ze składu w ostatniej chwili. Być może te absencje a zwłaszcza brak kreatywnych graczy: Galika i Radionowa spowodowały, że mecz nie stał na bardzo wysokim poziomie, dużo było rwanych i nieprzygotowanych akcji a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo.

Kaczkan Huragan Morąg: Rundę rewanżową zaczynamy od zwycięstwa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

huraganW spotkaniu inaugurującym rundę rewanżową 3 ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg pokonał Ursusa Warszawa 1:0 (1:0). W porównaniu z meczem w Ząbkach w kadrze Huraganu zaszły dwie zmiany. Obowiązki służbowe zatrzymały Radka Stefanowicza, natomiast Mateusz Bogdanowicz nabawił się urazu na jednym z treningów (naciągnięty mięsień czworogłowy uda) i zastąpił go w wyjściowej jedenastce Jakub Lipka.

Kaczkan Huragan Morąg tuż za podium!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

16 kaczkan7W dniu 13.03.2016 w Lidzbarku Warmińskim na dużej hali sportowej odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2008 Polonia Cup 2016. W zawodach uczestniczyło 12 drużyn, wstępnie podzielonych na 3 grupy po 4 zespoły. Mecze grupowe rozgrywane systemem każdy z każdym po 10min. Nasza drużyna z 4pkt zajęła 3 miejsce (1 zw z Polonią III 5-0, 1 rem z Reszel 0-0,1 por Korsze 0-1) i żeby uczestniczyć w dalszej walce o lepsze miejsca musiała pokonać swoich rywali w grupie barażowej.

Kalendarz

Styczeń 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

W tym tygodniu

Brak wydarzeń

Obiadek na dziś

Dzisiaj w menu:

Zestaw nr 1
Zupa:Żurek z kiełbasą
Danie główneKurczak w sosie, ziemniaki z koperkiem, surówki

Zestaw nr 2
Zupa:Pomidorowa z makaronem
Danie głównekotlet schabowy, ziemniaki z koperkiem, surówki

Zestaw nr 3
Zupa:Kalafiorowa
Danie główneGulasz z wieprzowiny, ziemniaki z koperkiem, surówki

Zestawy obiadowe
w cenie od 9,99zł + 1zł soczek
od godziny 10:30 do 17.

SMACZNEGO !!!

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Reklama

ciuszek top
ciuszek pon
 

Pływalnia proponuje

banner pływalnia2
Środa
Zapraszamy od 6:00 do 22:00

 

plywak
Topolski
Chrobak
Kurczak z rożna