Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-07-16
USD
3.7867
0.03%
EUR
4.2582
-0.21%
CHF
3.8475
-0.10%
GBP
4.7214
-0.63%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

  • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

    Czytaj więcej...

     
  • super ziomki 8)

    Czytaj więcej...

     
  • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

    Czytaj więcej...

     
  • Wszystkiego najlepszego.

    Czytaj więcej...

     
  • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

    Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_jasam.jpg 03-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

15 sztafeta2Dnia 11 października 2018 roku w Parku Miejskim przy ul. Żeromskiego w Morągu odbyły się Mistrzostwa Gminy Morąg W-M SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze /10 x 900 m/
I miejsce Szkoła Podstawowa w Łącznie czas 44:30,14
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu czas 47:10,96
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu czas 47:16,00
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Słoneczniku czas 49:56,40

Skład SP Łączno: Zuzanna Budka, Natalia Jabłońska, Marta Klimbejn, Roksana Mazińska, Natalia Michałowska, Oliwia Kotulska, Julia Wiśniewska, Dagmara Świeżak, Oliwia Zdunek, Karolina Dutkowska, Nikola Krynicka, opiekun: Anna Gajewska.

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi /10 x 900 m/
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu czas 40:31,50
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu czas 40:58,40
III miejsce Szkoła Podstawowa w Słoneczniku czas 46:05,68

Skład SP 2 Morąg: Michał Dudek, Mateusz Grzelka, Andrzej Dombrowski, Maciej Nowicki, Ksawer Lajski, Wojciech Ziarek, Arkadiusz Małkowski, Gabriel Karolak, Łukasz Miazek, Radosław Wąsak, Jakub Wierzchowski, Dominik Bielewski, opiekun Małgorzata Biernacka.

Dziewczęta rocznik 2003-2005 /10 x 900 m/
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu czas 42:12,86
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu czas 42:47,06
Skład SP 1 Morąg: Kinga Januchta, Sonia Marchalewska, Weronika Hubacz, Aleksandra Dylewska, Julia Żuk, Zuzanna Sabiło, Oliwia Sabiło Michalina Jakubowska, Martyna Radomska, Małgorzata Tulus, opiekun: Agata Prusaczyk.

Chłopcy rocznik 2003-2005 /10 x 1100 m/
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu czas 43:46,03
II miejsce Szkoła Podstawowa w Łącznie czas 48:06,52
III miejsce Szkła Podstawowa nr 1 w Morągu
Skład SP 2 Morąg: Kacper Jaworski, Gabriel Szulim, Przemysław Wiśniewski, Filip Przybysz, Sebastian Karolak, Kacper Kozik, Mateusz Brejnak, Maciej Klepczyk, Bartosz Raczkowski, Adrian Krajewski, Michał Cisowski, Jakub Pazio, Michał Sowizdrzał, opiekun: Marian Rękawek.

15 sztafeta1

15 sztafeta1

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda