Widzimisię
Schronisko
CB Radio

Dzisiaj dyżur pełni

dyzury aptek

MIEJSKA

ul. Mickiewicza 42a

Morąg archiwalny

Sonda

Jakie losy cmentarza żołnierzy radzieckiech i pomnika XX PRL

Zlikwidować zgodnie z ustawą - 16.7%
Raczej zlikwidować - 0%
Raczej pozostawić - 6.7%
Pozostawić, to historia. - 76.7%

Głosów ogółem: 60

Kursy walut

«
»
NBP
2018-05-24
USD
3.6590
-0.28%
EUR
4.2953
-0.20%
CHF
3.6890
-0.32%
GBP
4.9056
0.04%

Warto odwiedzić

olx logo
next jobs
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

01-banner_emorag.jpg 01-banner_euromax.jpg 01-banner_jednoslady.jpg 02-banner_coyote.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Victoria Morąg - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

15 viktoria1W dniach 27-29.04.2018r. w Swarzędzu odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim, w zmaganiach uczestniczyło 180 zawodników z całej Polski w wieku 12-14 lat. Awans do finału Olimpiady Młodzieży odbywał się z rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego a jako turnieje eliminacyjne były traktowane Puchary Polski. Sam udział w tak prestiżowej imprezie był dużym wyróżnieniem dla zawodników, gdyż na Pucharach Polski startowało ponad 400 zawodników a tylko 180 z nich mogło wystąpić w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W 2018 roku do finału OOM z klubu MUKS Victoria Morąg zakwalifikowało się 2 zawodników: Julia Siejka kat. do 47 kg oraz Michał Mikulski kat. do 61 kg. Pierwszy dzień zawodów był również dniem otwarcia Olimpiady Młodzieży.
W hali Gimnazjum w Zalasewie odbyło się uroczyste otwarcie XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2018. W sobotę w tym samym obiekcie do zmagań o medale przystąpili taekwondziści. W otwarciu wzięli udział młodzi zawodnicy, oficjele na czele z prezesem PKOl, Andrzejem Kraśnickim oraz byli olimpijczycy, a wśród nich Szymon Ziółkowski, który zapalił znicz olimpijski. Podczas otwarcia odbywały się różne pokazy.
W sobotę, która była pierwszym dniem zawodów nasi zawodnicy Julka i Michał rywalizowali w konkurencji dwuboju sprawnościowego, jednak w tym dniu oboje uplasowali się poza finałową 8 zawodów. W niedzielę jako pierwsza wystartowała Julia Siejka, która zmierzyła się z Igą Byczek z UKS G 8 Warszawa Bielany, walka była bardzo wyrównana i dziewczyny zawzięcie walczyły o każdy punkt. Jednak w końcówce 3 rundy dały wyraźnie znać braki kondycyjne naszej zawodniczki, która ostatecznie przegrała pojedynek 13:15.
Michał Mikulski w swoim pierwszym pojedynku zmierzył się z Juliuszem Kaźmierczakiem z UKS Olimpijczyk Poznań, walka od samego początku toczyła się pod dyktando naszego zawodnika, który wyraźnie dominował w tym pojedynku i systematycznie powiększał swoją przewagę pomimo zaciekłych ataków, przeciwnik Michała nie był w stanie sobie poradzić z naszym zawodnikiem, walka zakończyła się zwycięstwem Michała Mikulskiego 32:10. W walce o wejście do finału Michał zmierzył się z Maciejem Wapniarczukiem z KS Grom Bogatynia, który w tym najważniejszym turnieju dla kadetów, był rozstawiony z nr 1. Walka zaczęła się pomyślnie dla naszego zawodnika, który na początku 1 rundy od razu agresywnie zaatakował przeciwnika, zaskoczenie ze strony Wapniarczuka było tak duże, że w ciągu kilku sekund 1 rundy stracił aż 8 punktów. Michał konsekwentnie kontynuował swoją taktykę, jednak zawodnik z Bogatyni opanował nerwy i zaczął skutecznie kontratakować. W pierwszej rundzie walka była bardzo wyrównana jednak już II runda to popis skutecznych ataków i niebezpiecznych kontrataków rywala z Bogatyni. Walka, pomimo bardzo dobrej postawy Michała, niestety zakończyła się porażką naszego zawodnika 28:15. Ostatecznie nasz zawodnik wywalczył brązowy medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i stanął na III miejscu podium.
Jestem bardzo zadowolony z medalu. Jak ciężko zdobyć medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży może świadczyć fakt, że ostatni medal w tej imprezie mieliśmy 5 lat temu Michał Mikulski jest 14 zawodnikiem z klubu UKS Victoria Morąg, który przez 12 lat startów w tej imprezie zdobył medal podczas finałów OOM.

15 viktoria1

15 viktoria1

15 viktoria1

15 viktoria1

15 viktoria1

15 viktoria1

reklama

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Obiadek na dziś

Dzisiaj w menu:

Zestaw nr 1
Zupa:Barszcz ukraiński
Danie główneWątróbka z cebulką, ziemniaki z koperkiem, ogórek konserwowy

Zestaw nr 2
Zupa:Pomidorowa z makaronem
Danie głównekotlet schabowy, ziemniaki z koperkiem, surówki

Zestaw nr 3
Zupa:Żurek z kiełbasą
Danie głównesznycel drobiowy, ziemniaki z koperkiem, surówki

Zestawy obiadowe
w cenie od 9,99zł + 1zł soczek
od godziny 10:30 do 17.

SMACZNEGO !!!

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Reklama

ciuszek top
ciuszek pon
 

Pływalnia proponuje

banner pływalnia2
Czwartek
Zapraszamy od 6:00 do 22:00
Polecamy dzisiaj:

17:30 – Aqua Aerobik gr.I
18:30 – Aqua Aerobik gr.II

19:30– Aqua Bike

plywak
Gratka
Stal złom
Park