Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-11-13
USD
3.8902
0.31%
EUR
4.2850
0.14%
CHF
3.9299
0.79%
GBP
4.9991
0.42%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

  Czytaj więcej...

   
 • super ziomki 8)

  Czytaj więcej...

   
 • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

  Czytaj więcej...

   
 • Wszystkiego najlepszego.

  Czytaj więcej...

   
 • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_pink_blink.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Czujność sąsiedzka najprawdopodobniej zapobiegła tragedii

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

06 gazOdkręcony kurek gazu i małżeństwo pod silnym działaniem alkoholu – taki widok zastały dwie kobiety w jednym z mieszkań na terenie Miłakowa, gdy weszły tam po tym, jak na klatce schodowej poczuły silną woń gazu. Jak się okazało, 67-letni mężczyzna i jego żona, którzy przebywali w mieszkaniu, byli kompletnie pijani, a w kuchence gazowej odkręcony był kurek, z którego ulatniał się gaz. Nieodpowiedzialna para trafiła do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani.

Wczoraj popołudniu policjanci zostali powiadomieni przez Straż Pożarną, że w jednym z mieszkań na terenie Miłakowa z kuchenki gazowej ulatniał się gaz. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili, że dwie mieszkanki bloku poczuły silną woń gazu, który jak przypuszczały, ulatniał się z mieszkania sąsiadów. Kiedy tam weszły, zobaczyły, że w kuchence gazowej odkręcony jest kurek, z którego ulatnia się gaz. Nie reagował na to siedzący przy stole właściciel mieszkania. Jak ustalili funkcjonariusze, 67-letni mężczyzna był pijany, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze więcej miała jego żona, która była w pokoju obok. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu. Oboje zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Dzięki szybkiej reakcji kobiet, które jako pierwsze weszły do mieszkania i zakręciły kurek gazu, służby szybko zlikwidowały zagrożenie bez konieczności ewakuacji wszystkich mieszkańców. Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy jednemu z lokatorów, który źle się poczuł.

67-latek i jego żona, kiedy wytrzeźwieją zostaną przesłuchani. Jeśli biegły stwierdzi, że swoim zachowaniem narazili na niebezpieczeństwo innych mieszkańców bloku, usłyszą zarzuty.

W ubiegłym roku podobna sytuacja miała miejsce w Ostródzie. Policjanci interweniowali wówczas w jednym z mieszkań, gdzie pijane małżeństwo zostawiło garnek na włączonym palniku. Wtedy, przez nieodpowiedzialne zachowanie właścicieli mieszkania ewakuowano ponad 20 mieszkańców bloku, a jedna osoba z podejrzeniem zatrucia trafiła na obserwację do ostródzkiego szpitala.

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda