Piksel
Jurkowski
Targoński

Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-05-24
USD
3.8436
-0.67%
EUR
4.2989
-0.27%
CHF
3.8327
-0.04%
GBP
4.8768
-0.17%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

  • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

    Czytaj więcej...

     
  • Wszystkiego najlepszego.

    Czytaj więcej...

     
  • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

    Czytaj więcej...

     
  • Nie poddawajcie się! My damy radę.

    Czytaj więcej...

     
  • Spokojnie, Kamil jeszcze nie raz pomoże i na pewno nie skończy się na obiecanych przed wyborami jednej ...

    Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_jasam.jpg 03-banner_derek.jpg 03-banner_gminamorag.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Festiwal Piosenki Religijnej „W hołdzie Janowi Pawłowi II" - wyniki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

18 festiwal11Morąski Dom Kultury był organizatorem Festiwalu Piosenki Religijnej „W hołdzie Janowi Pawłowi II". Festiwal cieszy się dużą popularnością, a jego kolejna edycja zgromadziła wielu wykonawców, zarówno solistów jak i zespoły. Na scenie wystąpili dzieci i młodzież szkolna, dorośli oraz seniorzy i osoby niepełnosprawne. Celem imprezy jest popularyzacja wartości uniwersalnych zawartych w muzyce religijnej, poszukiwanie inspiracji w tradycji chrześcijańskiej, promocja młodych i starszych wykonawców piosenki, rozwijanie umiejętności artystycznych oraz konfrontacja z podobnymi grupami działającymi w naszym województwie.

Wszystkich wykonawców oceniło Jury w składzie: Irena Frąckiewicz – muzyk, Małgorzata Mróz – muzyk oraz Monika Lipka – pracownik Wydziału Oświaty i Kultury w Urzędzie Miejskim.

KATEGORIA: PRZEDSZKOLAKI:

Wyróżnienia: JULIA ZYCH Z PRZEDSZKOLA NR 2 W MORĄGU za wykonanie utworu „Święty, święty uśmiechnięty", opiekunowie: Genowefa Hodowska, Natalia Bugajska oraz ZESPÓŁ „PLASTUSIE" Z PRZEDSZKOLA NR 2 W MORĄGU za piosenkę „Każdy może być święty", opiekunowie: Emilia Perraud, Anna Sobczak

I miejsce: LENA MAGUN Z INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 4 W BARTOSZYCACH
za interpretację utworu „Siedem", opiekun: Sylwia Magun



KATEGORIA: UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KLASY I-III): SOLIŚCI

Wyróżnienie: MAJA WAŚNIEWSKA Z OŚRODKA KULTURY W MŁYNARACH za piosenkę „Don Bosco", opiekun: Bartek Krzywda


III miejsce: LENA KOWALCZYK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU za wykonanie utworu „Mały listek", opiekun: Elżbieta Nowik


II miejsce: TATIANA ŁUKASZEWICZ Z OŚRODKA KULTURY W MŁYNARACH za piosenkę „Dziękuję",
opiekun: Bartek Krzywda


I miejsce: GABRIELA FARJAN Z FUNDACJI KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH – UCZENNICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZYTNIE za „Piosenkę o Dobrym Pasterzu", opiekun: Joanna Gawryszewska


KATEGORIA: UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KLASY I-III): ZESPOŁY

Wyróżnienie: ZESPÓŁ „COOLTURALNI LATAJĄCE TALERZE" Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY SPORTU I REKREACJI W GODKOWIE za wykonanie utworu „Święty Uśmiechnięty", opiekun: Magdalena Przybysz-Pietrzak



KATEGORIA: UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KLASY IV-VI): SOLIŚCI

Wyróżnienie: WIKTORIA BRZEZIŃSKA Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY za interpretację piosenki „Zagubiona owca", opiekun: Irena Frąckiewicz

III miejsce: WIKTORIA BAŁON Z FUNDACJI KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH – UCZENNICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZYTNIE za wykonanie utworu „Pasja miłości", opiekun: Joanna Gawryszewska


II miejsce: NIKOLA WIŚNIEWSKA Z OŚRODKA KULTURY W MŁYNARACH za utwór „Mój Jezu", opiekun: Bartek Krzywda

I miejsce: HANNA RYDZEWSKA Z FUNDACJI KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH za piosenkę „Ukojenie", opiekun: Joanna Gawyszewska


KATEGORIA: UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KLASY IV-VI): ZESPOŁY

Wyróżnienia: ZESPÓŁ „COOLTURALNI PŁATKI ŚNIADANIOWE" Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY SPORTU I REKREACJI W GODKOWIE za wykonanie utworu „Błogosławieni Miłosierni", opiekun: Magdalena Przybysz-Pietrzak oraz ZESPÓŁ WOKALNY „WIOLINKI" ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU za piosenkę „Ojciec wszystkich nas", opiekun: Irena Frąckiewicz

I miejsce: SCHOLA BARKA JPII Z ZESPOŁEM INSTRUMENTALNYM Z PARAFII RZYMSKO-KATOLICKIEJ PW. ŚW. WOJCIECHA BISKUPA I MĘCZENNIKA W KIELNIE za autorski utwór „Subito Santo", opiekun: Jagoda Wojciechowska

KATEGORIA: UCZNIOWIE SZKÓŁ SPECJALNYCH:

Wyróżnienia: NATALIA WICHERT ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W MIŁAKOWIE za utwór „Tajemnica powołania", opiekun: Joanna Szulim oraz ZESPÓŁ MUZYCZNY ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W MIŁAKOWIE W SKŁADZIE: JUSTYNA CYCHOWSKA, NATALIA WICHERT, PAULINA SOBOLEWSKA za piosenkę „Unosisz mnie", opiekun: Joanna Szulim

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS VII, VIII I GIMNAZJALNYCH: SOLIŚCI

III miejsce: JULIA SPRAWKA Z MIEJSKO-GMINNEGO CENTRUM KULTURY W ZALEWIE za wykonanie utworu „Wieża Modlitwy", opiekun: Jarosław Łabudziński


II miejsce ex aequo: NATALIA HAJN Z FUNDACJI KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH – UCZENNICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZYTNIE za piosenkę „Przyjaciela mam", opiekun: Joanna Gawryszewska oraz PATRYCJA JAROCH Z FUNDACJI KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH – UCZENNICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZYTNIE za utwór „Zamiast", opiekun: Joanna Gawryszewska

I miejsce ex aequo: MAJA WIERZCHOŁOWSKA Z FUNDACJI KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI W JERUTKACH – UCZENNICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZYTNIE za interpretację piosenki „Szukam Twej chwały", opiekun: Joanna Gawryszewska oraz ALEKSANDRA GRYCZKO Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH za utwór „Mario, czy Ty wiesz?", opiekun: Piotr Gryczko


KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS VII, VIII I GIMNAZJALNYCH: DUETY

I miejsce ex aequo: MARIA EJSYMONT I ALEKSANDRA MIŚ ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU za pieśń „Jestem Twój. Amen!", opiekun: Małgorzata Białek oraz NIKOLA RASZCZYK I KATARZYNA DRESNER Z KOŁA WOKALNEGO MDK za utwór „Błogosławieni",
opiekun: Joanna Draheim


KATEGORIA: UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH ORAZ DOROŚLI:
Wyróżnienia: ZESPÓŁ „STOKROTKA" Z KLUBU SENIORA PRZY MIEJSKIM DOMU KULTURY W PIENIĘŻNIE za wykonanie pieśni „Modlitwa Obozowa", opiekun: Leonarda Trukawka, ZESPÓŁ „MELODIE Z GODKOWA" Z BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GODKOWIE za utwór „Ojcze z niebios, Boże Panie", opiekun: Roman Lastovjak oraz ZESPÓŁ MUZYCZNY „ZSL SQUAD" Z ZESPOŁU SZKÓŁ LICEALNYCH W MORĄGU za interpretację pieśni „Jakie piękne jest imię Twe", opiekun: ks. Sławomir Milde


I miejsce: CHÓR SENIORA „MORĄŻANIE" Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY za wykonanie utworu „Czarna Madonna", opiekun: Irena Frąckiewicz

Festiwal Piosenki Religijnej „W hołdzie Janowi Pawłowi II" odbył się 16.04.2019 r. w sali widowiskowo-kinowej MDK.

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

18 festiwal1

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Obiadek na dziś

Dzisiaj w menu:

Zestaw nr 1
Zupa:Wiejska
Danie główneEskalopek drobiowy

Zestaw nr 2
Zupa:Jarzynowa
Danie główneKlops w sosie pieczar.

Zestawy obiadowe
w cenie od 12,99zł
mini2
mini3

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda