Piksel
Smile Shop
DCF

Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-02-19
USD
3.8311
0.07%
EUR
4.3303
-0.03%
CHF
3.8141
-0.02%
GBP
4.9495
0.12%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 432 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Nie obchodzi mnie szpital w Ostródzie , tylko nasz w Morągu .zamknięta pediatria , szpital wypadł ...

  Czytaj więcej...

   
 • To miał być popis erudycji i elokwencji chyba.... a wyszedł popis ignorancji.

  Czytaj więcej...

   
 • Kandyduję do Sejmiku Województwa. Dla mnie ważne jest, że mam 3 dzieci i pracuję zarówno w firmie jak ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czy ten artykul jest sponsorowany?? Zreszta jak kazdy artykul. Byle szukać dziury w calym. Takie Pana ...

  Czytaj więcej...

   
 • Komentarz rzeczywistości tyleż ciekawy co merytoryczny, wcale znaczy. Wbrew tenu co wypisuje Pan ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_derek.jpg 03-banner_gminamorag.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Ferie w MDK

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

05 ferie3Jak co roku Morąski Dom Kultury przygotował na okres ferii zimowych ciekawą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Program był bardzo urozmaicony. Składały się na niego zajęcia wokalne, nauka gry na instrumentach (gitarze i keyboardzie), warsztaty tańca breakdance. Zorganizowany został również stacjonarny obóz tańca nowoczesnego. Aby nie zabrakło tancerzom energii podczas dziennych zajęć, instruktorzy ze Studia Tańca "Hipnotic" zapewnili posiłki i wyjście na lodowisko. Odbyły się również zajęcia plastyczne, na których dzieci rysowały kosmos i człowieka w kosmosie.

Podczas poranka teatralnego z przekąską uczestnicy zajęć przeprowadzali eksperymenty artystyczne. Gestem, mimiką i formą zapełniali przestrzeń sceniczną. Improwizowali, trenowali swoją kreatywność i stworzyli kilka nietuzinkowych etiud. Ponadto na wspólnych zajęciach teatralno-plastycznych dzieci wykonywały maski typowe dla starożytnego teatru greckiego. Inspiracją do wykonania masek była baśń Braci Grimm „Królewna Śnieżka". Miłośnicy sztuki kulinarnej udali się do Restauracji „Ricco Gusto" na warsztaty wypiekania pizzy pod okiem doświadczonego i życzliwego personelu. Dzieci i młodzież miała okazję zobaczyć, jak wygląda serce profesjonalnej pizzerii oraz jak zawodowcy przyrządzają prawdziwą, włoską pizzę. Mali kucharze najpierw obowiązkowo myli ręce, po czym otrzymali kulkę ciasta, z której pod okiem kucharza wyrabiali placek o dowolnym kształcie, a następnie fantazyjnie go dekorowali. Na koniec wypieczona pizza wylądowała na talerzu. Do tego serwowano napoje. Warsztaty zakończyły się wręczeniem dyplomów. Podczas zajęć kulinarnych w MDK dzieciaki piekły gofry, wcześniej przygotowując samodzielnie ciasto do wypieku. Innymi ciekawymi wydarzeniami, które odbywały się podczas ferii, był baśniowy dzień z konkursami, turniej szachowy i warcabowy, warsztaty modelarskie, układanie puzzli na czas, bilard i dart. Dużym powodzeniem cieszyły się seanse filmowe w kinie „Narie" w ramach których można było obejrzeć takie filmy jak: „Spider-Man Uniwersum", „Młodzi Tytani: Akcja! Film", „Iniemamocni 2" czy „Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru". Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i radosne spędzenie czasu wolnego w Morąskim Domu Kultury.

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

05 ferie1

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Pogoda

Pożyczka
SJ kominki
Mokaster