Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-12-12
USD
3.8505
-0.40%
EUR
4.2846
-0.01%
CHF
3.9181
-0.19%
GBP
5.0756
-0.08%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

  Czytaj więcej...

   
 • super ziomki 8)

  Czytaj więcej...

   
 • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

  Czytaj więcej...

   
 • Wszystkiego najlepszego.

  Czytaj więcej...

   
 • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_pink_blink.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Biuro posła na Sejm RP Andrzeja Kobylarza w Elblągu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

04 posel1Poseł Andrzej Kobylarz, wybrany parlamentarzystą w elbląskim okręgu wyborczym, w dniu 3 lutego oficjalnie otworzył biuro poselskie. Mieści się w Elblągu, przy ulicy Wieżowej 12/1. Jak zapowiada poseł, poza pracą w biurze, zamierza aktywnie działać w terenie, aby regularnie odwiedzać miejscowości w swoim okręgu wyborczym.

- Chcę być posłem, który najpierw słucha wyborców, a następnie przedstawia ich postulaty na forum Sejmu. Tak postrzegam rolę parlamentarzysty, który powinien być blisko ludzi i ich spraw. W tej chwili kończę rozmowy z prawnikami i przedstawicielami organizacji broniących m.in. osoby pokrzywdzone przez instytucje finansowe, aby w moim biurze mogli udzielać bezpłatnych porad mieszkańcom regionu.

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom regionu poseł zapowiada wizyty w miejscowościach całego okręgu wyborczego: - Intensywny okres pracy sejmowej z początku kadencji już minął i mam teraz w końcu możliwość działania w terenie. 4 lutego spotykam się z prezydentem Elbląga oraz burmistrzem Tolkmicka. Po drodze chcę również odwiedzić miejscowości nadzalewowe, gdzie spotkam się z mieszkańcami Wysoczyzny Elbląskiej. Jednak nie zamierzam ograniczać działalności tylko do okolic Elbląga. Sądzę, że jeszcze w lutym dotrę do Braniewa, Morąga, Ostródy, Działdowa, Nowego Miasta Lubawaskiego i Lidzbarka Warmińskiego - zapowiada Andrzej Kobylarz.

Informacje na temat kolejnych wizyt i dyżurów poselskich można znaleźć na stronie akobylarz.pl, gdzie na bieżąco parlamentarzysta informuje o swojej działalności. Poseł "Kukiz'15" w Sejmie został członkiem Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, co nie dziwi zważywszy na fakt, że wcześniej zawodowo związany był z branżą morską. Przed objęciem poselskiego mandatu był prezesem Stoczni Elbląg. Z końcem stycznia wszedł w skład Parlamentarnego Zespołu ds. Narodowego Programu Rewitalizacji, Rozwoju i Wykorzystania Potencjału Gopodarczego Polskich Rzek. Andrzej Kobylarz zapowiada, że na sprawach związanych z gospodarką morską nie skończy: - Chcę się skoncentrować na rozwoju tej dziedziny nie tylko ze względu na moje doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim dlatego, że w tych działaniach dostrzegam ogromną szansę dla gospodarki regionu. Komisja, w której pracuję to nie tylko sprawy portu morskiego w Elblągu, ale również żegluga śródlądowa, a to już sprawy związane choćby z Pojezierzem Iławskim i Kanałem Elbląskim. Kwestia rybołówstwa to nie tylko przystanie nad Zalewem Wiślanym, ale też gospodarstwa rybackie nad naszymi jeziorami.

Poseł zapowiada także działania na rzecz poprawy infrastruktury w regionie oraz interwencje poselskie w bieżących sprawach: - W kampanii wyborczej zapowiadałem walkę o rozwój dróg w regionie. Podtrzymuję moje słowa o koniecznych inwestycjach drogowych, zwłaszcza wokół największych miast regionu - Iławy, Ostródy, Nowego Miasta Lubawskiego, Lidzbarka Warmińskiego, Bartoszyc i Morąga. W tej chwili opracowuję interpelacje w wielu sprawach, a są jeszcze sprawy bieżące, z którymi zgłaszają się wyborcy. Są też sprawy, o których rozmawiałem w kampanii wyborczej z mieszkańcami różnych miejscowości i chcę się z nich wywiązać - kończy Andrzej Kobylarz.

Ostatnią kwestią do jakiej odniósł się poseł jest kwestia związana z głosowaniami nad poprawkami do tegorocznej ustawy budżetowej: - Nie rozumiem jak parlamentarzyści z naszego okręgu wyborczego, którzy w kampanii zapowiadali wspólną pracę na rzecz regionu, mogą głosować przeciw inwestycjom, które są dla nas tak ważne. Głosami posłów PiS uchylono poprawki, które traktowały o budowie połączenia drogowego S7 z A1 (Ostróda-Grudziądz), zrezygnowano ze wsparcia z budżetu remontu kościoła, który niedawno spłonął w Braniewie oraz przebudowy wejścia do portu morskiego w Elblągu. Posłowie, którzy głosują przeciw mieszkańcom regionu stają się maszynkami do głosowania partyjnych wodzów. Niech zadadzą sobie pytanie czy znaleźli się w parlamencie dzięki swoim namiestnikom, czy też mieszkańcom Ornety, Górowa Iławeckiego, Lubawy, czy wielu innych mniejszych miejscowości - zakończył poseł.

 

04 posel1

 

04 posel2

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda