Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

• Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

• super ziomki 8)

• Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

• Wszystkiego najlepszego.

• O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

liga siwy zurawW poniedziałek 18.04.2016 odbyła się druga kolejka w drugiej lidze. Zespół Paged Sklejka dotychczasowy lider niestety musiał uznać wyższość drużyny Tech-Bet i to pomimo wygranej pierwszej połowy 2-1. W drugiej części meczu "techbetowcy" wzięli się szybko do odrabiania strat a w szczególności Adrian Wernik, który w ciągu dwóch minut doprowadził do remisu a następnie wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Potem jego koledzy dołożyli jeszcze 3 bramki i Tech-Bet zwycięża 5-2. W drugim spotkaniu padł wynik remisowy 2-2, zespół z Królewa i DMR Brico Marche zdobyli po 1pkt. Natomiast główny pretendent do zdobycia 1 miejsca w 2 lidze Pamar Team zdecydowanie wygrywa swój kolejny mecz z zespołem No Name 7-1 i wskakuje na fotel lidera. A najlepszy strzelec Pamaru Wojciech Bakunowicz powiększył swoje konto bramkowe o dodatkowe 3 gole co daje mu pozycje lidera w klasyfikacji strzeleckiej.
W ostatnim meczu tej kolejki Taranko Team po fatalnej pierwszej części meczu wygrywa ostatecznie 4-2 z Młodymi Powstańcami. Pierwsza połowa spotkania to wykorzystane przez Patryka Mietlickiego dwa błędy obrońców Taranko. W drugiej części spotkania rozstrzelał się Krystian Durzyński z Taranko Team i po jego 3 celnych trafieniach zrobiło się 3-2 dla Taranko Team. Młodzi Powstańcy przeprowadzili mnóstwo ataków jednak nie umieli pokonać bardzo dobrze spisującego się bramkarza Taranko Łukasz Żołnowskiego, który w samej końcówce spotkania wybronił kilka setek rywali.