Dragun
Zdrowe Oczy
Leocenter

Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-08-21
USD
3.9210
-0.50%
EUR
4.3513
-0.33%
CHF
4.0014
-0.53%
GBP
4.7623
-0.07%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

  Czytaj więcej...

   
 • super ziomki 8)

  Czytaj więcej...

   
 • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

  Czytaj więcej...

   
 • Wszystkiego najlepszego.

  Czytaj więcej...

   
 • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

PIKNIK RODZINNY 27 maja 2018r.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

31 piknikDnia 27 maja 2018r. przy Domu dla Dzieci i Młodzieży PROMYK w Morągu, odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Rodzina Dom Ojczyzna”, organizowany przez placówkę i Morąskie Stowarzyszenie Wspierania Rodzin. Piknik rozpoczęto wspólnym czytaniem wiersza Marii Konopnickiej „Co słonko widziało” odczytany przez Przyjaciół naszego domu. Jak co roku uczestniczyli w nim również rodzice naszych wychowanków, zaproszeni goście i sponsorzy oraz mieszkańcy miasta. Dzięki hojności firm i ludzi o Wielkich Sercach mieliśmy bardzo interesujące i wartościowe fanty na aukcję, z której dochód przeznaczony zostanie na wypoczynek leni naszych wychowanków.

Nowością wprowadzoną do tradycji Pikników był mecz towarzyski GOSPODARZE- GOŚCIE o Puchar przechodni ufundowany przez Pana Przemysława Kułakowskiego z firmy „GRATKA”. Można też było za niewielkie pieniądze skosztować grochówki, kiełbaski z grilla, swojskiego smalczyku czy ciast własnego wypieku. Odbył się konkurs literacki, rodzinne malowanie kredą i wędkarski, a chętni mieli możliwość zakupienia wspaniałych usług i towarów na aukcji dobroczynnej. Amatorzy adrenaliny mieli okazję przejechać się samochodem terenowym dzięki Panom Pawłowi , Jackowi i Mirosławowi. Natomiast najmłodsi skakali na trampolinie, bawili się razem w grach i zabawach terenowych, mogli skosztować wspaniałych gofrów świeżo robionych prze Panią Dorotę Pietkiewicz i korzystali ze zjeżdżalnia od Firmy BARTBO, która robiła furorę wśród młodszych uczestników Pikniku.
Zebraliśmy na wakacje dla naszych podopiecznych ponad 5 000 zł. Składamy więc wielkie podziękowania wszystkim sponsorom i uczestnikom Pikniku, gdyż dzięki nim przynajmniej część naszych dzieci będzie miała możliwość spędzić choć kilkanaście dni poza placówką.
Dyrekcja , Prezes oraz Dzieci i Młodzież Domu „Promyk” w Morągu składają serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za pomoc przy zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego, którego dochód zostanie przeznaczony na wypoczynek letni dla naszych podopiecznych.
Okazana pomoc z Państwa strony, ogromne zainteresowanie naszymi problemami,
to nie pierwszy taki wspaniały gest z Waszej strony, ma to dla nas ogromne znaczenie.
Za ten dar serca przesyłamy bukiet najwspanialszych życzeń, radości każdego dnia, wszelkiej pomyślności, uśmiechu, szczęścia, szczególnie zdrowia i dużo miłości. Życzymy również wielu sukcesów zawodowych i prywatnych !
Pozdrowienia od Wychowanków, Dyrekcji i całej kadry naszego Domu!
Jolanta Pilcek

 

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda

Gratka
Matcom
KJmeble